login

hasło

 

27-05-2018

użytkowników online: 11

Aktualności

Sie

09

Miło nam poinformować, że ilość zarejestrowanych w naszym serwisie kandydatów przekroczyła 3000 osób.

02

Otrzymujemy coraz więcej informacji od użytkowników naszego Portalu, że, ich zdaniem, nasz serwis jest najlepiej na polskim rynku dostosowany do potrzeb Kandydatów i Pracodawców. Coraz więcej Pracodawców znajduje codzienne interesujące ich profile Kandydatów, coraz więcej Kandydatów przysyła nam informacje o tym, że dzięki naszemu Portalowi znaleźli pracę. Dziękujemy za uznanie! Zespół job4pro.pl

nasze główne usługi

"Tradycyjne" wyszukiwanie kandydatów

Służymy w pełnym zakresie tradycyjnymi usługami wyszukiwania bezpośredniego i pośredniego pracowników w przypadku braku odpowiednich kandydatów w naszej bazie danych lub też w przypadku wyszukiwania pracowników na stanowiska najwyższe lub kluczowe.

więcej

Profile kandydatów

W serwisie naszym znajdują się tysiące bardzo szczegółowych profili kandydatów. Będziesz mógł podjąć od razu decyzję czy dany kandydat interesuje Cię czy nie. Nie będziesz musiał tracić czasu na spotkania z kandydatami, którzy nie odpowiadają wszystkim (lub prawie wszystkim) Twoim kryteriom.

więcej

Zarządzanie tymczasowe

Nasza firma, dysponując bazą danych o chwilowo niepracujących menadżerach najwyższego szczebla (ciągle uaktualnianą) oraz dysponując szerokimi kontaktami tak na poziomie firmy jak i na poziomie swoich konsultantów, jest w stanie wyszukać profesjonalistę, który zastąpi w określonym czasie i na określonych warunkach nieobecnego menadżera.

więcej

Wyszukujemy pracowników w Twoim imieniu.*
 

Tysiące bardzo szczegóło­wych profili kandy­datów do Twojej dyspo­zycji od zaraz!

Otrzymasz bezpłatny dostęp do bazy danych o wszystkich Kandydatach zarejestrowanych w naszym serwisie zaraz po założeniu konta.

Możesz również pozostawić w naszym serwisie szczegó­łowe (nawet z pozio­mem wyna­gro­dzenia) prefe­rencje doty­czące poszu­kiwa­nego praco­wnika - a wtedy nasi specjaliści zrobią całą resztę za Ciebie. Otrzymasz w ciągu 24h bezpłatne, gotowe propo­zycje, które zaakce­ptujesz lub odrzucisz.
Jeżeli nie zależy Ci na pełnej zgodności profilu kandy­data z Twoją ofertą, możesz samo­dzie­lnie wyszu­kać kandy­datów poprzez wyszu­kiwar­kę profili zamie­szczo­ną na stronie praco­daw­cy.


Możesz też w naszym serwisie opublikować ogłoszenie z ofertą pracy - samodzielnie lub też poprosić nas byśmy takie ogłoszenie opublikowali w Twoim imieniu (dla tych Pracodawców, którzy na etapie rekrutacji chcą zachować pełną anonimowość).

* Poprzez specjalne procedury działania naszego serwisu mamy bardzo dokładnie informacje o poszczególnych Kandydatach i ich preferencjach. Znamy również wszystkie szczegóły dotyczące ofert Pracodawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie wysłać Pracodawcy informacje tylko o tych Kandydatach, którzy całkowicie spełniają jego oczekiwania. Jesteśmy równocześnie jednym z niewielu serwisów pracy, który jest nastawiony na współpracę również z emerytownymi specjalistami i menadżerami (umowy na czas określony, interim management, umowy zlecenia itp).